Expozanți

Expozanții celei de-a doua edițiia a Salonului de Carte Bookfest Timișoara sunt:

1. Editura All: tel. 021.402.26.00; info@all.ro

2. Asociația AT4T: tel. 0723.290.691; office@at4t.org

3. Byton Music: tel. 0264.267.119; contact@byton.ro

4. Librăria Cartea de Nisip: tel. 0256.433.094; carteadenisip@grupullibrarium.ro

5. Centrul Cultural Islamic Islamul Azi: tel. 0722.246.330; office@islamulazi.ro

6. Editura Corint Junior: tel. 021.319.47.97; office@edituracorint.ro

7. Curtea Veche Publishing: tel. 021.222.57.26; redactie@curteaveche.ro

8. Excelsior Art: tel. 0256.201.078; editura@excelsiorart.ro

9. Editura Gama: tel. 0232.230.212; office@edituragama.ro

10. Editura Hasefer: tel. 021.308.62.08; difuzare@hasefer.ro

11. Editura Herald: tel. 021.319.40.60; office@edituraherald.ro

12. Librăriile Humanitas: tel. 021.408.83.50; secretariat@humanitas.ro

13. Karpaty Music: tel. 0724.704.985; karpatymusic@yahoo.ro

14. Editura Lider: tel. 021.316.32.55; office@edituralider.ro

15. Grupul Editorial Litera: tel. 021.319.63.93; info@litera.ro

16. Asociația Macedonenilor din România: tel. 021.212.09.22; asmacedonenilor@yahoo.com.sg

17. Editura Muzicală: tel. 021.312.98.67; em@edituramuzicala.ro

18. Nemira Publishing House: tel. 021.224.16.00; office@nemira.ro

19. Okian: tel. 0268.547.365; longman@okian.ro

20. Personal Production: tel. 0731.237.397; mihai.grecan@personalproduction.ro

21. Editurile Polirom și Cartea Românească: tel. 0232.214.100; office@polirom.ro

22. Editura Ponte: tel. 0372.149.107; office@ponte.ro

23. Editura Rao: tel. 021.224.12.31; office@raobooks.com

24. Editura Trei: tel. 021.300.01.09; office@edituratrei.ro

25. Fundația Triade: tel. 0256.482.056; fundatia.triade@gmail.com

26. Editura Univers Enciclopedic: tel. 021.317.90.35; difuzare@universenciclopedic.ro

27. Universitatea de Vest Timișoara: tel. 0256.592.111; secretariat@uvt.ro